درباره ما


اطلاعاتی بیشتر درباره ما

این واحد تولیدی در سال 94 با هدف تولید و ارائه تجهیزات فروشگاهی و پزشکی و استعانت از پروردگار متعال فعالیت خود را آغاز نمود.
با توجه به تقاضای روزافزون بازار و بی کیفیت بودن کالاهای مشابه ، حتی خارجی و تلاش شبانه روزی گامهای نخست و اولیه یکی پس از دیگری ، محکم و با استوار در بازار تنگاتنگ رقابت برداشته میشوند.
افزودن متوالی طرح های جدید و استقبال چشمگیر مشتریان محترم ، گواهی بر تایید و تضمین کیفیت رگال ها ، استندها ، ستون های عمودی و دیگر تولیدات این مجموعه میباشند .
معرفی هرم وار خریداران محترم به یکدیگر و استفاده از بهترین استیل ها از جمله استیل 304 و 316 برای ساخت تجهیزات فروشگاهی ، گواهی بر صحت گفتار ماست باشد که شاهد شکوفایی و پیشرفت یکایک واحدهای تولیدی کشور عزیزمان ایران باشیم .

درباره ما

درباره ما - امروزه لزوم استفاده  از رگال ها در هر محیطی اعم از منزل ، محیط کار، فروشگاه ها ، بوتیک ها و ... بیش از پیش احساس میشود. فروشگاه ها جهت در معرض دید قرار دادن لباس های خود نیاز به وسیله ای به نام رگال لباس دارند . رگال های لباس یکی از وسایل ضروری و پر استفاده برای فروشندگان لباس محسوب می شود.

استیل رگال با بهره گیری از نیروی های متخصص ، استفاده از علم روز و  تجربه چندین ساله خود در تولید و ارائه انواع رگال لباس و استندهایی با کیفیت بسیار بالا به شهرت قابل قبولی در این صنعت دست یافته است و همیشه رضایت مشتری را شعار اصلی خود قرار داده و توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید.

ویژگی های محصول

متریال محصولات استنلس استیل که مناسب برای مناطق شرجی کشور از جمله استان مازندران گیلان ویا مناطق جنوبی کشور مانند بندر عباس و کیش میباشد. محصولاتی که ابکاری کروم و نیکل شده اند با اکثر شرایط اب و هوایی کشور سازگار است. تمامی سفارشات مشتریان محترم قابلیت ابکاری طلایی رنگ و رز گلد را دارند اگرچه در زمان تحویل کمی موثر است ولی طیف وسیعی از مشتریان این رنگ را میپسندند. رنگ مشکی سمباده ای اخیرا مقدار سفارش این رنگ نیز افزایش یافته که نمونه هایی از موارد اجرا شده را میتوانید در قسمت نمونه کارهای اجرا شده در سایت استیل رگال، پیج اینستاگرام یا کانال اختصاصی استیل رگال در اپارات و یا فیلمهای اموزشی استیل رگال در سایت مشاهده فرمایید. محصولات استیل رگال دارای قیمت مناسب و با صرفه است و امکان ارسال به تمامی نقاط ایران در کوتاه ترین زمان وجود دارد.

15 سال وارانتی تعویض بدون قید و شرط محصولات استیل و صادرات به 5 کشور از افتخارات ماست.

درباره استیل رگال | نمونه کار ها |رگال | رگال لباس | رگال دیواری | استیل رگال

5/5 ( 5 بازدید )

بازدیدها: 158